فرمانداری شهرستان فراشبند
شماره خبر: 36445
تاریخ انتشار: 1396/10/20 20:01
بازدید مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس از شهرستان فراشبندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری فراشبند دکتر بذرافشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در جلسه با رؤسا بانک های عامل در ارایه تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی  به معرفی شدگان از سوی  این نهاد در راستای تحقق توسعه اشتغال در استان از سرپرست فرمانداری فراشبند و دیگر عوامل با اهدای لوح تقدیر به پاس زحمات و تلاش های ارزشمندشان در این راستا تقدیر و تشکر نمود

 

وی با بیان این که مهم ترین چالش مناطق روستایی در حال حاضر با توجه به خشکسالی و کمبود منابع آب زیر زمینی نداشتن درآمد پایدار است و رویکرد حال حاضرکمیته امداد، توانمند سازی مددجویان کمیته امداد است؛ و لازمه موفقیت مدجویان بعد از بحث اشتغال و خود کفایی، تلاش و پشتکار، همت مضاعف و داشتن روحیه جهادی میباشد.

وی افزود شکوفایی مجدد مناطق روستایی با ایجاد اشتغال و کسب  درآمد برای مردم روستا  موجب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و آسیبهای اجتماعی پیش روی آنان خواهد شد.

 پس از اتمام جلسه ایشان و جمعی از مسئولان ادارات به افتتاح ۲ واحد نیروگاه خورشیدی خانگی و یک واحد مسکن مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در سطح شهرستان پرداختند.

همچنین مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) از چندین طرح خودکفایی از جمله بافندگی و دامداری و کشاورزی در شهرستان بازدید به عمل آورد واز نزدیک در جریان روند کار، مشکلات و شرایط کاری آنان قرار گرفت ، و با اهداء هدیه ای از آنان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

وی با ابراز امید واری به این که با بهره برداری از چند طرح در شهرستان فراشبند سایر مددجویان نیز جهت خوداشتغالی تشویق شده و از این فرصت استفاده کنند تا اِن شاء الله توانمند شوند.

و در نهایت دکتر بذرافشان به همراه سرپرست فرمانداری فراشبند و همچنین جمعی از رؤسای ادارات به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان فراشبند شهید حجت باقری رفتند تا به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کنند.

 

  

 

 نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی: