فرمانداری شهرستان فراشبند
شماره خبر: 67501
تاریخ انتشار: 1397/03/15 12:06
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان فراشبند در خرداد 97به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فراشبند در سیزدهم خرداد ۹۷ جلسه شورای اداری با حضور صادق فروغی  فرماندار ، ابراهیمی امام جمعه، عابدی فرمانده سپاه ناحیه فراشبند و دیگر اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان فراشبند ضمن عرض سلام و تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و شهادت حضرت علی (ع) به حاضرین در جلسه بیان کرد کمیته امداد باید در خصوص شناسایی و معرفی فقرای شهرستان بررسی و اقدامات لازم را به عمل آورد.
فروغی ادامه داد بنابه فرموده ی  مقام معظم رهبری سال ۹۷ ، سال حمایت از کالای ایرانیست ، پس قابل قبول نیست که ادارات وسایل و کالا های مورد نیاز خود را از کالاهای وارداتی تامین نمایند ؛ مدیران در این خصوص باید حساسیت بیشتری به خرج دهند.
وی افزود حال که دولت در حال کوچک کردن بدنه خود می باشد باید بخش های خصوصی را فعالتر کنیم و از آنها حمایت کنیم و اگر کسی قصد سرمایه گذاری در شهرستان را دارد دستش را بگیریم و تلاش کنیم تا سنگی را از مسیرش برداریم.
نماینده عالی دولت در شهرستان فراشبند ادامه داد خط قرمز ما راه اندازی میز خدمت و تکریم ارباب رجو است ؛ روزانه ۵ میلیون نفر در کل کشور به ادارات مراجعه می کنند که اگر روزانه هزار نفر از آنها به اداره های شهرستان ما مراجعه کنند ، هیچ کدام از آنها نباید با نارضایتی از آن اداره بیرون بروند.
وی افزود مردم از ما مسئولین ناراضی هستند، کاری نکنیم تا عملکرد منفی ما را پای نظام بنویسند.
جذب اعتبارات از طریق شما روسای ادارات انجام می پذیرد ، کمتر از ۱۵ روز برای جذب اعتبارات فرصت مانده پس با پیگیری و سماجت از استان اعتبار بیشتری را مطالبه کنید.
وی با تاکید بر حضور تمامی کارکنان ادارات و نهاد ها در روز جهانی قدس ، گفت ما در روز قدس یک بار دیگر با نظام و مسلمانان جهان تجدید پیمان خواهیم نمود.
امام جمعه شهرستان نیز ضمن اشاره به شب های قدر که سرنوشت ساز است گفت : هرکس دلش برای نظام می سوزد باید روز قدس به خیابان ها بیاید ؛ چپ و راست هم نداریم.
ابراهیمی ادامه داد ظرفیت های چشمگیری در این شهرستان وجود دارد ولی متاسفانه با وجود اینها باز هم خیلی عقب هستیم و هنوز به کمالات نرسیده ایم، باید کارگروه های ویژه ای تشکیل شود و همه یک واحد شویم و در کنار هم بنشینیم.
در انتهای این جلسه از روح اله مزارعی معاون فرماندار ، شهرام رشیدی  بخشدار مرکزی و یزدان پناه رئیس بانک کشاورزی شعبه فراشبند در خصوص همکاری و تعامل با اداره امور عشایر در راستای خدمات رسانی به جامعه عشایر تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

منبع: علی اسکندری روابط عمومی فرمانداری

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی: