فرمانداری شهرستان فراشبند
شماره خبر: 67537
تاریخ انتشار: 1397/03/22 11:06
راه اندازی میز خدمت از ابتدای تیرماه در فرمانداری فراشبندفرماندار فراشبند از راه اندازی میز خدمت در این فرمانداری از ابتدای تیرماه خبر داد و گفت: هیچ خدمتی بهتر از جلب رضایت ارباب رجوع نیست، وقتی شما رضایت مردم را به دنبال داشته باشید به طور قطع رضایت خداوند هم در کنار شماست.
به گزارش اسکندری / روابط عمومی فرمانداری فراشبند صادق فروغی، فرماندار فراشبند امروز (22 خرداد) در جمعکارکنان این فرمانداری ضمن تاکید بر تکریم و بزرگداشت ارباب رجوع گفت: هیچخدمتی بهتر از جلب رضایت ارباب رجوع نیست، وقتی شما رضایت مردم را به دنبالداشته باشید به طور قطع رضایت خداوند هم در کنار شماست.

 

وی، میز خدمت که یکی از ارکان تکریم ارباب رجوع است را بسیارمهم تلقی کرد و ادامه داد: ان شاء الله میز خدمت در این فرمانداری طبقدستور رئیس جمهور از اول تیر ماه به شکل فیزیکی و عملی به بهره برداریخواهد رسید.

 

فرماندار فراشبند خاطر نشان کرد: ما به پیشواز مردم خواهیمرفت و اجازه نمی دهیم هیچ معلول یا سالمندی این پله ها را برای ملاقات باما طی کند و برای محقق شدن این مهم در تلاشیم روز های ملاقات عمومی را دریکی از اتاق های طبقه همکف در خدمت ارباب رجوع باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه نگذارید کار مردم به فردا موکول شود وسعی کنید به هر شکل کار آنان را در همان روز انجام دهید، افزود: ما باید بهحضور مردم برسیم و مشکلاتشان را پیگیری کنیم و اگر مشکلی در روستایی وجوددارد جلسه ای در آن روستا ترتیب دهیم و به اتفاق مسئول مربوطه در آنجا حضورپیدا کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

فروغی ادامه داد: تمامی تجهیزات، اتومبیل و همچنین پرسنلفرمانداری باید همیشه آماده کار و در دسترس باشند و ما باید آمادگی لازمبرای هرگونه رویدادی را چه در روز های تعطیل و چه در روز های کاری داشتهباشیم.

منبع: علی اسکندری/روابط عمومی فرمانداری فراشبند

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی: