فرمانداری شهرستان فراشبند
شماره خبر: 77647
تاریخ انتشار: 1397/04/09 08:06
فرماندار فراشبند : انصاف نیست در آبنیلو 30 لیتر در ثانیه آب شیرین داشته باشیم و شهرستان ما با مشکل آب دست و پنجه نرم کند و ما پول را برای آسفالت و ساختمان و ... هزینه کنیمجلسه کمیته برنامه ریزی و توزیع اعتبارات سه درصد نفت و گاز شهرستان فراشبند در روز پنج شنبه 7 تیر 97 با حضور کورش کرمپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، صادق فروغی فرماندار ، حجت الاسلام  ابراهیمی امام جمعه ، روح اله مزارعی معاون فرماندار ، بخشداران ، کارشناسان استانی و روسای ادارات در سالن الغدیر فرمانداری  برگزار شد.
در این جلسه صادق فروغی فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی و توزیع اعتبارات شهرستان فراشبند ضمن گلایه از مدیرانی که نتوانسته اند در سال گذشته اعتبار ادارات خود را به طور کامل وصول نمایند گفت، مدیران باید انرژی خود را در جهت جذب اعتبارات استانی صرف کنند و تلاش کنند تا صد در صد مبالغی که به آنها اختصاص داده شده را وصول نمایند و مدیرانی که نتوانند اعتبار سال گذشته را وصول نمایند ، در سال 97 هیچ اعتباری به آنها تخصیص نخواهیم داد. 
فرماندار فراشبند ادامه داد اگر رئیسی بتواند هر مبلغی از اداره کل خود جذب نماید ما دو برابر آن مبلغ را برای او در نظر میگیریم و از او تقدیر می کنیم.
فرماندار فراشبند خاطر نشان کرد در جمع روسای ادارات فقط رئیس اداره بهزیستی شهرستان توانسته است از اداره کل خود اعتبار قابل توجهی جذب کند .
مقام عالی دولت در شهرستان فراشبند با اشاره به این که ما بر تمام مشکلات شما اشراف داریم ولی من به عنوان رئیس شورای برنامه ریزی باید مشکلات را اولویت بندی کنم که اکنون با صدای بلند اعلام میکنم که اولویت امروز ما آب است؛ شهر ها و روستا های ما با مشکل آب شرب مواجه هستند، باید مردم را دریابیم ، مشکل مردم دیوار و محوطه فلان اداره نیست مشکل ما آب است.
فروغی ادامه داد انصاف نیست در آبنیلو 30 لیتر در ثانیه آب شیرین داشته باشیم و شهرستان ما با مشکل آب دست و پنجه نرم کند و ما پول را برای آسفالت و ساختمان و ... هزینه کنیم

منبع: علی اسکندری / روابط عمومی فرمانداری فراشبند

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی: