فرمانداری شهرستان فراشبند
شماره خبر: 88380
تاریخ انتشار: 1397/10/20 20:01
صادق فروغی فرماندار شهرستان به همراه مزارعی معاونت فرمانداری و محمدی شهردار فراشبند از پروژه آسفالت بلوار مددکار بازدید به عمل آوردندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری فراشبند صبح امروز 20 دی ماه 97 صادق فروغی فرماندار شهرستان به همراه مزارعی معاونت فرمانداری و محمدی شهردار فراشبند از پروژه آسفالت بلوار مددکار بازدید به عمل آوردند.

فرماندار شهرستان فراشبند در این بازدیدضمن تشکر از مهندس محمدی شهردار و مجموعه شهرداری در خصوص رعایت مسائل فنی ودقت نظر در بحث زیر سازی و آسفالت خیابان های در حال اجرا، گفت: مردم اینشهرستان لایق خدمات مطلوب و بیشتری هستند که تحقق این امر با مشارکت وهمکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری میسر خواهدبود.

مقام عالی دولت در شهرستان فراشبند بابیان این که اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهرها باعث زیبا سازی فضای درونشهر شده و این کار زمینه نشاط و رونق می شود افزود : زیبا سازی فضای شهریباید در اولویت‌های برنامه‌ها و پروژه‌های شهرداری قرار گیرد چرا که زمینهساز آرمش شهروندان و کسب رضایت مردم می شود.

در این بازدید حسین محمدی شهردار فراشبند گزارشی از روند اجرایی این پروژه ارائه کرد.

جدولگذاری ، زیر سازی و آسفالت بلوار مددکار ، خیابان دانشگاه آزاد و خیابانشهید فضلی با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری فراشبند درحال اجرا است .

تکمیل بلوار مددکار نقش بسزایی در کاهش ترافیک خیابان سپاه خواهد داشت.

منبع: علی اسکندری - مسئول روابط عمومی فرمانداری فراشبند

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی: